Пошук по сайту

Суспільствознавство  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Склад команд учнів, які направляються для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Харківського територіального відділення Малої академії наук у 2013/2014 навчальному році

Склад команд учнів, які направляються для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Харківського територіального відділення Малої академії наук у 2013/2014 навчальному році





Склад команд учнів,

які направляються для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Харківського територіального відділення Малої академії наук у 2013/2014 навчальному році


з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Назва навчального закладу

Клас

Відділення

Назва секції

Контрольна робота

К/Р обл.етап

Захист

1.

Алієва Айна Шахінівна

ХЗОШ № 32

10

Історія

Історія України

Історія України







2.

Лавріненко Вадим Валерійович

ХЗОШ № 2

11

Історія

Всесвітня історія

Історія України







3.

Сєнчук Станіслав Ігорович

ХП НВК «Вересень»

10

Історія

Всесвітня історія

Історія України







4.

Голубенко Михайло Вадимович

ХП НВК «Вересень»

8

Історія

Всесвітня історія

Історія України







5.

Прутян Юлія Олександрівна

ЦДЮТ № 6

11

Філософія та суспільствознавство

Філософія

Історія України







6.

Коростиченко Артур Леонідович

ХП НВК «Вересень»

9

Філософія та суспільствознавство

Філософія

Історія України







7.

Ковбасюк Маргарита Олександрівна

ХП НВК «Вересень»

10

Філософія та суспільствознавство

Педагогіка

Укр.мова та література







8.

Чечель Анна Вадимівна

ХГ № 14

10

Філософія та суспільствознавство

Правознавство

Історія України







9.

Кривич Карина Олегівна

ХП НВК «Вересень»

9

Філософія та суспільствознавство

Правознавство

Історія України







10.

Андріанова Софія Костянтинівна

ЦДЮТ № 6

9

Філософія та суспільствознавство

Соціологія

Історія України







11.

Катенін Вадим Дмитрович

ХП НВК «Вересень»

11

Науки про Землю

Гідрологія

Географія







12.

Чулєєва Софія Володимирівна

ХЗОШ № 160

11

Технічні науки

Матеріалознавство

Фізика







13.

Тарасенко Дмитро Олегович

ХСШ № 11

11

Технічні науки

Науково-технічна творчість та винахідництво

Фізика







14.

Пістунова Катерина Сергіївна

ХЛ № 161 «Імпульс»

11

Технічні науки

Екологічно-безпечні технології та ресурсозбереження

Фізика







15.

Зайцева вікторія Юріївна

ХЛ № 161 «Імпульс»

11

Технічні науки

Авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніка

Фізика







16.

Сльозкін Денис Дмитрович

ХЗОШ № 72

10

Математика

Математика

Математика







17.

Ніколаєнко Валерій Дмитрович

ХЛ № 161 «Імпульс»

10

Фізика та астрономія

Теоретична фізика

Фізика







18.

Кулик Антон Юрійович

ХГ № 14

11

Комп’ютерні науки

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Математика







19.

Яровий Микита Володимирович

ХЛ № 161 «Імпульс»

10

Комп’ютерні науки

Інформ. системи, бази даних та системи штучного інтел.

Математика







20.

Сокіл Олена Олександрівна

ХЗОШ № 145

9

Літературознавство, фолькл. та мистецтвознавство

Літературна творчість

Укр.мова та література







21.

Коваль Тетяна Сергіївна

ХНВК № 21

9

Літературознавство, фолькл. та мистецтвознавство

Українська література

Укр.мова та література







22.

Басова Анна Миколаївна

ХГ № 14

10

Літературознавство, фолькл. та мистецтвознавство

Російська література

Світова література







23.

Володько Костянтин Миколайович

ХЗОШ № 38

9

Літературознавство, фолькл. та мистецтвознавство

Світова література

Укр.мова та література







24.

Браславська Єлизавета Сергіївна

ХГ № 14

11

Мовознавство

Англійська мова

Англійська мова







25.

Щенявська Лідія Іванівна

ХСШ № 181

9

Мовознавство

Російська мова

Російська мова







26.

Алдошина Юлія Юріївна

ХП НВК «Вересень»

11

Хімія та біологія

Психологія

Біологія







27.

Нуреддін Дарина Хошем

ХГ № 14

11

Хімія та біологія

Психологія

Біологія







28.

Цубанова Еліна Сергіївна

ХСШ № 181

11

Хімія та біологія

Біологія людини

Біологія







29.

Шишко Дмитро Олегович

ХП НВК «Вересень»

9

Хімія та біологія

Загальна біологія

Біологія







30.

Чуб Аліна Сергіївна

ХП НВК «Вересень»

11

Хімія та біологія

Загальна біологія

Біологія







31.

Буєвська Карина Вікторівна

ХП НВК «Вересень»

9

Хімія та біологія

Хімія

Хімія







32.

Савельєв Владислав Віталійович

ХЗОШ № 49

11

Хімія та біологія

Хімія

Хімія







33.

Власенко Маргарита Євгеніївна

ХП НВК «Вересень»

11

Хімія та біологія

Медицина

Біологія







34.

Черкашина Вікторія Андріївна

ХП НВК «Вересень»

11

Хімія та біологія

Зоологія, ботаніка

Біологія







35.

Рубан Аліна Олександрівна

ХГ № 14

11

Хімія та біологія

Валеологія

Біологія







36.

Жегус Тетяна Ігорівна

ХЛ № 161 «Імпульс»

11

Економіка

Економічна теорія та історія економічної думки

Математика







37.

Андріанова Анна Денисівна

ХЛ № 161 «Імпульс»

11

Економіка

Фінанси, грош. обіг і кредит

Математика







38.

Трунова Дана Сергіївна

ХНВК № 24

10

Економіка

Мікроекономіка та макроекономіка

Математика







39.

Кривчун Анна Вікторівна

ХЛ № 161 «Імпульс»

10

Екологія та аграрні науки

Охорона довкілля та рац. природокористування

Хімія







40.

Калинкіна Анжела Ігорівна

ХГ № 14

11

Екологія та аграрні науки

Ветеринарія та зоотехнія

Біологія







41.

Роговий Микита Антонович

ХЛ № 161 «Імпульс»

10

Екологія та аграрні науки

Екологія

Хімія







42.

Будник Олександра Володимирівна

ХЗОШ № 38

11

Екологія та аграрні науки

Лісознавство

Біологія







43.

Горенський Геннадій Геннадійович

ХСШ № 73

10

Екологія та аграрні науки

Селекція та генетика

Біологія







поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Засідання журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Харківського територіального відділення ман україни у 2013/2014 навчальному році

База даних учителів Кегичівського району, які щороку готують переможців...
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

Назва відділення Секція Базова дисципліна
...

Наказ 22
Малої академії наук учнівської молоді у 2015/2016 навчальному році учні-переможці районного етапу з 29 січня до 19 лютого 2016 року...

У конкурсі взяли участь
Ман серед навчальних закладів у 2013/2014 навчальному році” 1 грудня 2013 року на базі хзош №72 було проведено І (районний) етап...

Наказ
Про затвердження Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук...

Назва відділення Секція Базова дисципліна
Департамент науки І освіти Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент науки І освіти) протягом січня-лютого...

Роботи
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ман україни

Написання науково-дослідницьких робіт учнями-членами Малої академії наук України

Керівнику знз. Про проведення третього Всеукраїнського учнівського...
Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова» у 2014 році



База даних захищена авторським правом © 2020
звернутися до адміністрації




s.ocvita.com.ua
Головна сторінка